Profesyonel Ses Sistemleri

Profesyonel Ses Sistemleri

Profesyonel ses sistemleri kaydedilmiş ve canlı ses kaynaklarının güçlü ve anlaşılabilir şekilde iletiminin sağlanması için tasarlanıp uygulanan sistem çeşididir. Profesyonel ses sistemleri uygulama alanlarının akustik ve altyapısal özelliklerine göre kullanıcıların kullanım maksatları ve ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanmıştır.

Profesyonel ses sistemleri özel mühendislik tasarımı gerektiren ve bu doğrultuda alakalı teknik özelliklere sahip hoparlör, dijital ses işlemcisi, ses miksaj masası, mikrofon ve kulaklık gibi birçok çeşitli ekipmanın dahil edilmesi ve entegre edilmesi ile oluşmuş olan sistemlerdir.

Profesyonel Ses Sistemleri Teknik Elemanları

Profesyonel ses sistemleri konser alanları ve konferans merkezleri, otel ve tatil köylerinin beraberinde Restaurant, Cafe, disko veya barlar, sinema ve tiyatrolar, stadyum ve spor kompleksleri, ibadet alanları gibi birçok farklı yerde yaygın bir şekilde kullanım sağlar.

Özellikle akustik olarak zorlayıcı tasarıma sahip olan ve anlaşılabilirliği azami önem arz etmiş olan Kocaeli uygulama alanları için doğru sistem tasarımı ürün seçimi ve bileşen konumlandırılması ile çalışmalarına ek olarak bu alanda eğitimli ve tecrübeli teknik uzmanlar eşliğinde gerçekleştirilebilen elektro akustik simülasyon çalışmaları da gereklidir. Bu alanda tecrübeli ve sertifikalı teknik uzman personeli ile akustik iletişim ihtiyaç ve talepler doğrultusunda bu teknik hizmetleri en zorlayıcı projelerde en doğru sistemlerin tasarım ve uygulamasına yönelik olarak hizmet verir.

Profesyonel Ses Sistemleri Hizmetleri

Bünyesinde barındırmış olduğu uzman ve tecrübeli proje tasarım mühendislik ve saha ekipleri ile bu alanda danışmanlık proje tasarımı kurulum ve satış sonrası teknik servis garantisi Akkur iletişim tarafından gerçekleştirilir.

Ülkemiz ve bölgemizin profesyonel ses sistemleri ve teknolojiler alanında Lider çözüm sağlayıcı olarak Kocaeli bölgesinde yer alan Akkur İletişim günden güne gelişen teknolojileri ve değişen sistem çözümlerine yakından takip etmek üzere yurt dışında ve yurt içinde düzenlenmiş olan çeşitli eğitim seminer atölye çalışmaları ve fuarlara katılımlar gerçekleştirir.

Ayrıca bu belirli birikimini bünyesinde barındırdığı ses Sistemleri eğitim departmanı tarafından organize edilen teorik eğitim ve uygulamalı atölye etkinlikleri ile sektörün aktörleri ile ve son kullanıcıları da paylaşır. Kocaeli bölgesinde yer alan Akkur İletişim firmamızdan bu konuda hizmet alabilirsiniz.

Akkur İletişim - Profesyonel Ses Sistemleri