Hakkımızda

Akkur İletişim ve Güvenlik Hizmetleri olarak hizmet anlayışımız, en kaliteli ürünleri deneyimli mühendis kadromuzdan aldığı çözüm desteğiyle, en iyi koşullarla ve en iyi hizmetle sunmaktır. Bu nedenle tüm hizmet birimlerimiz, kullanıcıların ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilecek ve bu ihtiyaçlara cevap verebilecek bir yapılandırmaya göre şekillendirilmiştir.

Çalışma kadromuza, dünyaya ve gelişime açık, seçkin ve huzurlu çalışma ortamı sağlayan, karşılıklı güvene ve saygıya dayalı ilişkiler kurduran kurum kültürümüzü aşılamaktayız. Teknoloji çağının temeli olan bilgi birikiminin ana kaynağının insan olduğu bilinciyle, dünya standartlarındaki hedeflerimize, çalışma kadromuzla birlikte ulaşmaktan mutluluk duymaktayız.

Vizyonumuz

1996 yılında kurulan Akkur İletişim Güvenlik Sistemleri, gelişmiş ürün yelpazesi, kaliteli hizmet anlayışı ile gün geçtikçe müşteri sayısını arttırarak sektörün köklü firmalarından biri haline gelmiştir. Akkur İletişim ve Güvenlik Hizmetleri, eğitim düzeyi yüksek, iyi yetişmiş, yenilik ve değişimlere açık, girişimci, enerjik, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli bulunan, bilgiyi paylaşan, takım çalışması yapabilen, şirket değerlerini benimsemiş çalışma kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir. Akkur’un uzun ve kısa dönemdeki ilk hedefi müşteri memnuniyetidir. Buna erişmek için şirket müşterilere önde gelen teknolojiyle birlikte uygun fiyat, dürüst ve kaliteli hizmet vermeye çalışmaktadır. Firmamız kocaeli güvenlik firmaları arasında önde gelen şirketlerdendir.

Misyonumuz

Değerli müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun ürünlerle en uygun koşullarda çözümler üretip, hizmet sırasında ve sonrasında teknik desteği profesyonel olarak sağlayarak üzerine düşen görevleri layıkıyla yerine getirmektir.

Değerlerimiz

 • Güvenilirlik
 • Yüksek sorumluluk duygusu
 • Deneyim
 • Kalite bilinci,
 • Sürekli gelişim inanc
 • İş ahlakına bağlılık

Firmamızın Faaliyet Alanları:

 1. Güvenlik Kamera Sistemleri
 2. Karel Telefon Santralleri
 3. Hırsız Alarm Sistemleri
 4. Yangın Alarm Sistemleri
 5. Otomatik Bariyer Sistemi
 6. Personel Devam Kontrol Sistemleri
 7. Güvenlik Sistemleri
 8. Telefon Ses Kayıt Cihazları
 9. Gizli Kamera Sistemleri
 10. Güvenlik Firmaları
Akkur İletişim - Hakkımızda