Bilgisayar Satış / Destek

Bilgisayar Satış / Destek

Bilgisayar satış destek ile uygun fiyat ve kredi kartı ödeme imkanları çerçevesinde istediğiniz özellik ve markalarda masaüstü bilgisayar dizüstü bilgisayar ve tablet bilgisayar olmak üzere çevre birimleri ve Network cihazları satışı gerçekleştirilir. Satış hizmetlerinin beraberinde tercihe bağlı olarak donanımlar ile monte ve kurulum hizmetleri sunulur.

Satışı Gerçekleştirilen Donanım Ürünleri

Bigisayar satış destek ile satışı yapılan ürünler içinde her müşterinin taleplerine uygun ürünler mevcuttur. Bu ürünler içinde sunucular, masaüstü, bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, nokta vuruşlu Network, lazer, pep çok fonksiyonlu yazıcılar tarayıcılar yedekleme üniteleri USB güç kaynağı modemle kablosuz ağ cihazları temel ağ cihazları kabloma alt yapısı satışı yapılır.

Bilgisayar sahibi olmak günümüz şartlarında Kocaeli içinde yer alan firmamız sayesinde kolay hale gelmiş durumdadır. Firmaların ön planda satış kararını görmeleri ve satış sonrası yetersiz teknik destek imkanı sunmaları bilgisayar sahiplerini mağdur duruma düşürüyor.

Akkur iletişim firması bilgisayar satışı da yapılmasına rağmen nereden alınmış olursa olsun bilgisayar ile problem yaşayan tüm kullanıcıların yanında olmak maksadı ile kaliteli hizmet sunuyor. Her türlü kurulum arıza tespiti ve onarım için ister adresinize çağırın isterseniz servis merkezlerimize müracaat edildiğinde problem çözümü yapılır.

Ücretsiz Online Destek

Bilgisayar satış destek hizmetinde online destek ile bilgisayar konusunda çözemediğiniz her konuya tam çözüm buluyoruz. Tek yapmanız gereken hızlı kurulum hizmeti veren firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır. Teknik olarak hizmet vermenin beraberinde küçük ve orta ölçekli şirketlerin yaşayabilecekleri Windows tabanlı Network bilgisayar sistemlerinin donanım ve yazılım yönetimi sorunlarına yönelik deneyimli bir teknik eleman yine çalışmaları şirket maliyetlerini artırmakta ve kaynak kaybına sebep olur.

Hizmetimiz doğrultusunda içinde yer alan şirketler sistemlerini güvence altına almak için teknik servis ve destek hizmeti alarak faaliyet alanları dışına çıkan mali kayıtları bu şekilde önlemiş olur. Kocaeli bölgesinde yer alan firmamız şirketlerin gerek gördükleri ve talep ettikleri hizmetler konusunda anlaşmalar yapabilir.

Her türlü bilgisayar donanım ve aksesuarları firmamız bünyesinde mevcuttur. Akkur iletişim firması olarak bu konuda hızlı kurulum hizmeti alabilirsiniz.

Akkur İletişim - Bilgisayar Satış / Destek