Personel Devam Kontrol Sistemleri

Personal Devam Kontrol Sistemleri

Personal devam kontrol sistemleri üretkenliği ve yokluğu sebebi ile sonuçlanan kaybı en az seviyeye indirmek için çalışan personelin katılımını yönetim sistemine verilen isimdir. Personal devam kontrol sistemi çalışanların işte ne kadar vakit geçirdiklerini tanımlanmış olan sistemdir.

Bu çalışma vakitlerinden muaf olmayan çalışanları takip edebilmek bakımından oldukça önemlidir. Bir personal devam kontrol sistemleri bulunmadan bu bilgileri yakalamak neredeyse imkansızdır. Genel yöntemler bu sistemi excel sayfalarında ya da fiziksel katılım kayıtlarında gösteriminin yapılmasıdır. Fakat bu yöntemler insan hatalarına meyillidir ve birden çok vardiya için doğru katılımı işaretleme ve yakalama söz konusu olduğunda geçersiz duruma gelir.

Personel Devam Kontrol Sistemleri Neden Önemlidir

Hem çalışan hem de yöneticileri izin uygulamalarını uygun durumda görüntülemek uygulamak gözden geçirmek onaylamak ya da reddetmek için bir Akkur İletişim çalışan portalına ihtiyaç vardır. Yöneticiler zaman içinde takım üyelerinden hangilerinin zamanında katılım gösterdiğini fark edebilir.

Katılım bilgileri gerçek zamanlı olarak alınır ve görüntülenir. Gün, hafta veya ayın sonunda işlemi yapılmaz. Yöneticiler ekip üyeleri için vardiya ilave edebilir ya da bunları değiştirme uygulamasına gidebilir. Kocaeli ilinde yer alan katılım yazılımında yöneticiler ekip üyelerinin katılım düzenleme isteklerini onaylayabildiği gibi reddetme eylemi de yapabilir.

Gerçek Zamanlı Bir Devam Kontrol Sistemi

Personal devam kontrol sistemleri sayesinde hem çalışan hem de yöneticiler rahat olur ve katılımın doğru bir şekilde kaydedilip kaydedilmediği hususunda endişelenmeye ihtiyaç kalmaz. Her ikisi de kişilerin zamanını ve göstermiş oldukları çabasını boşa harcamamak ve katılım detaylarını onaylarını ve takiplerini postalamak yerine projelerini ve görevlerini tamamlamaya yönelik odaklanabilir.

Kocaeli bölgesinde bulunan gerçek zamanlı bir devam yazılımı uzak bir konumda yer alan bir yöneticinin kimin içeride olup olmadığını görmesine olanak tanır. Fazla mesaide vakit yönetimi problemleri yöneticiler ve çalışanlar için de doğru ve gerçek zamanlı devam verilerine dayalı olarak çözüme ulaşır.

Yöneticiler ve ekip üyeleri sistem doğru ve güvenilir verileri yansıtacağından katılımla alakalı açıklama ve şüpheler ile alakalı bütün evrak işlerini ve e-postaları ortadan kaldırır. Mükemmel bir devam kontrol sistemleri konusunda Akkur iletişim firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Akkur İletişim - Personal Devam Kontrol Sistemleri