Görüntülü Diafon Sistemleri

Görüntülü Diafon Sistemleri

Görüntülü diafon sistemleri çok sayıda model ile geniş ölçüde seçenek yelpazesine sahiptir. Bas konuş telefon sistemleri, dokunmatik butonlu özelliği olan görüntülü diafon sistemleri, görüntülü diafon sistemleri ve lcd ekran diafon sistemleri tercih edilen modeller içinde yer alır. Sadece bas konuş özellikle olan modeller ilk ve yaygın olarak kullanılan diafon sistemleridir.

Akkur iletişim cihazların kapıcı ve kapı ve otomatik özellikleri bulunur. Küçük bir panel üzerinde çalışan ve yer kaplamayan tasarımları ile oldukça kullanışlıdır. Çalışma Prensip olarak telsiz gibi hizmeti düşünülebilir. Binalarda daireler arası ve kapıcı arama özelliği olan bas konuş diyafon sistemleri en çok tercih edilenlerdir.

Diafon Sistemi Seçimi

Modern şehir yaşamında güvenlik bakımından önemli bir yere sahip olan görüntülü diafon sistemleri özelliklerinden dolayı birbirlerinden ayrılır. İşyeri apartman ve taksi durağı gibi farklı yerler için özel bir şekilde tasarlanan modeller yer alır.

Apartmanlarda sesli ve görüntülü konuşma özelliği yer alan modellerin beraberinde karşılıklı görüşen telefon sistemleri de tercih edilen modelleri arasında yer alır. Kocaeli santralsiz belirli sayıda daireye kadar kendi aralarında ve kapı ile konuşma özelliği sunan bazı cihazların merdiven otomatiği yakma gibi özellikleri de bulunur. Lüks olan villalarda güvenlik düzeyini en üst noktalara taşıyabilmek için Akkur İletişim görüntülü diafonlara ya da dokunmatik tuşlu kameralı dış ortam ünitesine ihtiyaç duyulur.

Ekonomik Seçeneklere Sahip Olan Diafon Sistemleri

Çeşitli özelliklere sahip olan görüntülü diafon sistemleri fiyat olarak kendi aralarında değişiklik gösterir. Cihazın modeli özellikleri markası ve kalitesi fiyatlandırma üzerinde önemli etkiye sahip unsurdur. Gelişmiş özelliklerle donatılan diafon sistemleri sadece konuşma ve kapı açma özelliği sunan modellere göre biraz daha yüksek fiyatlıdır.

Görüntülü diafon sistemleri almaya karar verdiğinizde Akkur iletişim diafon sistemleri konusunda yardımcı olacaktır. Yaşadığınız alana uygun olan sistemi seçerek güvenliğinizi en üst seviyeye ulaştırabilirsiniz. Her türlü hırsızlık olaylarını engellemek maksadı ile ekonomik fiyat seçeneklerine sahip olan Akkur iletişim diafon sistemleri kullanabilirsiniz.

Kocaeli bölgesinde yer alan uygun fiyatlarla satışa sunulan görüntülü sistemler sayesinde yaşadığınız ortama yabancı kişilerin girmesine engel olabilmeniz için Akkur İletişim firmamızdan destek alabilirsiniz.

Akkur İletişim - Görüntülü Diafon Sistemleri