Güvenlik Kamerası Sistemleri

Güvenlik Kamerası Sistemleri

İş yerlerinde ya da evlerde güvenliği sağlamak maksadı ile kullanılan elektronik cihazların en önemli olanların başında güvenlik kamera sistemleri yer alıyor. Diğer bir ismi ile kapalı devre izleme sistemi olarak tanınmış olan güvenlik kamera sistemleri 7/24 gözlem ve kayıt yapabilir özellikleri vardır.

Hırsızlık, gasp ve benzeri kötü amaçlı faaliyetlere karşı iş yerlerinde evlerde sitelerde sosyal tesislerde okullarda güvenliği sağlamak maksadı ile kullanılan cihazlar farklı ekipmanlardan meydana gelir. Akkur iletişim kamera sistemi ekipmanları içinde ilk olarak kameralar yer alır. Kameraların beraberinde kamera kayıtlarını kaydetmek için dijital kayıt cihazları bağlantı aparatları ve aksesuarları kamera sisteminin çalışması için gerekli olan parçalar arasında bulunur.

Kayıt Yapma Özelliği Olan Güvenlik Kamera Sistemleri

Kullanılacak alanlara göre modelleri açısından da farklılık gösteren ürünler iç ve dış mekan kameraları olarak değişir. Dış mekan güvenlik kamera sistemleri üst kısmı muhafazalı olan toza ve suya dayanıklı ürünler yer alırken iç mekan güvenlik kamera sistemlerinde aydınlatmaya bağlı olarak çeşitli özelliklere sahip ürünler yer alır.

Hem iç hem de dış mekan kameralarında geceleri kayıt yapan ya da alarm anında kesintisiz kayıt yapan kamera güvenlik kamera sistemleri daha anlaşılır kayıt avantajı sunar.

Kocaeli bölgesinde yer alan güvenlik sistemi ile daha üst seviye güvenlik sağlayabilirsiniz. Ürünlerde farklılık gösteren diğer bir özellik ise tarama alanı verilen görüş mesafesi olur. Özellikle kısa mesafe ve uzun mesafeye göre seçilmesi gereken lensler üründen ürüne değişiklik gösterir.

Güvenlik Kamera Sistemleri Fiyatları

Kullanılacak ortama göre çeşitlilik gösteren kamera fiyatlar üzerinde de kalitesi ile doğru orantılı farklılık gösterir. 16 tane gece görüş kameradan ve bağlantı atapürlerinden oluşmuş olan ürünler içinde bütçenize uygun olanlarından tercih edebilirsiniz.

Kayıt cihazı hard disk ve cctv kabloları ile beraber sunulan setler tüm parçaları içerdiği için problemsiz bir şekilde kurulumu yapılır. Kocaeli güvenlik kamera sistemlerinin beraberinde yüksek çözünürlük 4 kameralı sistemlerde fiyatları ile dikkat çeker.

Kocaeli bölgesinde iletişim hizmeti sunan firmamızda modelleri değişen ürünleri aynı fiyat aralığında bulabilirsiniz. Akkur İletişim firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Akkur İletişim - Güvenlik Kamerası Sistemleri